Úvodní ilustrační obrázek webu

Úřední deska


Veřejná Vyhláška změny č.11

Zveřejněno od 25. 8. 2026 do 9. 9. 2026

Pitná voda - Dusičnany

Zveřejněno od 20. 8. 2026 do 30. 9. 2026

Protokol pitná voda - dusičnany v pořádku.

hodnota  36 max 50 mg/l

Schválený počet členů zastupitelů na další volební období

Zveřejněno od 11. 7. 2026 do 10. 10. 2026

Obecně závazné vyhlášky 19.6.2026

Závěreční účet za rok 2025

Zveřejněno od 22. 6. 2026 do 22. 9. 2026

Schválené rozpočtové opatření č.4/2026

Zveřejněno od 9. 6. 2026 do 9. 9. 2026

Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření obce Vojslavice za rok 2025

Zveřejněno od 3. 6. 2026 do 3. 7. 2027

Návrh závěrečného účtu 2025_DSO Sompo. / Zpráva o přezkoumání hospodaření za rok 2025_DSO Sompo

Zveřejněno od 20. 5. 2026 do 30. 6. 2027

Rozpočtové opatření č. 3/2026

Zveřejněno od 22. 4. 2026 do 21. 12. 2026

Zveřejnění záměru prodeje stavebních pozemků

Zveřejněno 8. 4. 2026

Fotografie příspěvku v galerii: 1
Fotografie příspěvku v galerii: 2
Fotografie příspěvku v galerii: 3
1/3